• 2.A,2.B - Jaskyňa Driny a Smolenický zámok

Do galérie 2.A,2.B - Jaskyňa Driny a Smolenický zámok boli pridané fotografie.

• Interaktívny týždeň Tále - 8.ročník

20.-25.mája 2018 - úžasné - Holiday park Kováčová - Tarzania, lanová dráha - Chata M.R.Štefánika - Kosodrevina - Srdiečko - Trangoška - Čierny Balog, lesná železnička - Vydrovo, lesnícky skanzen - Brezno - Bystrianska jaskyňa - orientačný beh Stratení v lese - Vyzývačky, vedomostná súťaž - maľovačky - spoločenské hry - otužovanie v Bystrianke - loptové hry ..... a kopec srandy :-)

• Maľovaná Abeceda - Malokarpastká knižnica

Do galérie Maľovaná Abeceda - Malokarpastká knižnica boli pridané fotografie.

• Beseda so spisovateľkou Ivonou Ďuričovou

Malokarpatská knižnica - 1.C

14.5. Naši prváci mali skvelý zážitok v Malokarpatskej knižnici v Pezinku. Stretli sa s autorkou úspešných básničkových kníh pre deti s Ivonou Ďuričovou. Napísala knižky - Zvieratká z ABECEDY, Prečo lienky nosia podkolienky, či Básničkový karneval. Básničkové hádanky sa našim prváčikom natoľko zapáčili, že sa s pani spisovateľkou nechceli ani rozlúčiť. Detičky prekvapila s maľovanou gitarou na ktorej im zahrala a spoločne si aj zaspievali.

• Matematika pre rodičov v 2.A

Do galérie Matematika pre rodičov v 2.A boli pridané fotografie.

• Exkurzia /púť v Marianke

Do galérie Exkurzia v Marianke boli pridané fotografie.

V stredu 16. mája sa žiaci z tretích ročníkov, ktorí navštevujú hodiny náboženstva, zúčastnili  exkurzie ( púte)v Marianke pri Bratislave. Marianka je najstarším pútnickým miestom na Slovensku. Počas exkurzie sme navštívili baziliku Panny Márie s milostivou sochou z 11. str.  a vypočuli si jej zaujímavý príbeh. Potom sme mali sv. omšu a po nej malé občerstvenie, lebo nás čakala prechádzka k 13 kaplnkám v blízkom lese až na Kalváriu. Na konci exkurzie si každý mohol načerpať vodu zo studničky, ktorá prináša úľavu smädným duchom aj telom.

Naša exkurzia priniesla veľa nových poznatkov, ale aj príjemný duchovný oddych na starobylom mieste každému z nás. Ďakujeme p. farárovi J. Ragulovi za jeho sprevádzanie, za sv. omšu a za milý darček na konci našej púte.

• Detská P-T-S, Detská štafetová liga

Do galérie Detská P-T-S, Detská štafetová liga boli pridané fotografie.

Dňa 28.4.2018 sa uskutočnilo prvé postupové kolo súťaže Detská PTS a Detská štafetová liga  pre Bratislavský kraj.  Súťažilo sa na štadióne Pavla Glesku v Bratislave. Spomedzi 10 družstiev v staršej kategórii súťaže Detská P-T-S  sme zvíťazili a zároveň postúpili do celoslovenského finále, ktoré sa uskutoční v Šamoríne.

V rámci Detskej štafetovej ligy, v staršej kategórii sme boli opäť úspešní a tiež svojim prvým miestom sme  si zabezpečili postup do finále, ktoré sa uskutoční v júni v Banskej Bystrici.

• Exkurzia 5.ročník - Orth an der Donau

Do galérie Exkurzia 5.ročník - Orth an der Donau boli pridané fotografie.

Žiaci - bádatelia sa 2.5. vybrali na prieskum Národného parku Dunajské luhy . Navštívili zámok v Orth an der Donau, kde sa dozvedeli rôzne informácie o lužných lesoch, pozorovali zvieratá na zámockom ostrove. Neskôr  v bocianej kolónii v rakúskom mestečku Marchegg pozorovali bociany priamo na hniezdach.

• Geografia v 5.ročníku

Do galérie Geografia v 5.ročníku boli pridané fotografie.

• Geograficko-historická exkurzia zamestnancov školy 28.- 30.apríla 2018 - Pieniny

• 1.A. + 3.B SND Bratislava "Nepredajme nevestu"

Do galérie 1.A. + 3.B SND Bratislava "Nepredajme nevestu" boli pridané fotografie.

• Deň Kupeckého v 1.A

Do galérie Deň Kupeckého v 1.A boli pridané fotografie.

• 1.A beseda s pani spisovatelkou Annou Varadinovou

Do galérie 1.A beseda s pani spisovatelkou Annou Varadinovou boli pridané fotografie.

• Zápis do Malokarpatskej knižnice 1.A

Do galérie Zápis do Malokarpatskej knižnice 1.A boli pridané fotografie.

• Beh mesta Pezinok

Do galérie Beh mesta Pezinok boli pridané fotografie.

Dňa 14.4.2018 sa  konal v parku 40.ročník Behu mesta Pezinok. Naši žiaci nás úspešne reprezentovali v jednotlivých kategóriach.

• Jar v 3.B

Do galérie Jar v 3.B boli pridané fotografie.

strana:

Kupeckého 74, Pezinok 902 01
  • +421033 6403768 - sekretariát
    +421911040149 - sekretariát
    +421910201228 - zborovňa 1.st.
    +421911443171 - zborovňa 2.st.