• Matematické súťaže - 1. stupeň

Maksík a Klokanko

KLOKAN - úspešní riešitelia                                                        MAKSÍK - úspešní riešitelia

1.C-  Adam Tyko                                                                             2.A-  Jakub Bureš

1.D-  Daniel Kišac                                                                           2.D-  Kamila Grajciarová

2.A-  Martin Pilka                                                                             2.D-  Stela Halanová

2.D-  Stela Halanová                                                                       3.A-  Liliana Matiašková

3.D-  Nino Borovský                                                                        4.B-  Lea Zemjarová

3.D-  David Jakubec                                                                        4.B-  Marcel Miklovič

4.A-  Peter Lukovský                                                                       4.B-  Marek Macejka

4.D-  Kristína Toporová                                                                    4.B-  Tomáš Janiga

4.D-  Simona Bochničková                                                               4.D-  Matúš Mikloš

4.D-  Matúš Mikloš

4.D-  Michal Koman

školský šampión, úspešný riešiteľ -  Lucia Pätoprstá

Výhercom srdečne blahoželáme!!!

• Henkel - beseda

1.C

Definícia udržateľného rozvoja pre deti:  "Všetci ľudia používajú len toľko vody, dreva a ďalších prírodných zdrojov, koľko Zem dokáže znova vytvoriť."

Tri základné zásady: neplytvať

nepoužívať veci jednorazovo

recyklovať

• 2.A,B. -výlet do hvezdárne

Do galérie 2.A,B. -výlet do hvezdárne boli pridané fotografie.

• 1.A a 3.B Interaktivny tyzden CVČ Pezinok

Do galérie 1.A a 3.B Interaktivny tyzden CVČ Pezinok boli pridané fotografie.

• 1.A a 3.B Interaktivny tyzden ZOO Bratislava

Do galérie 1.A a 3.B Interaktivny tyzden ZOO Bratislava boli pridané fotografie.

• 1.A, 3.B Interaktivny tyzdeň Cerveny kamen a sokoliari

Do galérie 1.A, 3.B Interaktivny tyzdeň Cerveny kamen a sokoliari boli pridané fotografie.

• 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽDEŇ - Beseda v knižnici so spisovateľom Jánom Čápkom

• 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽDEŇ /7.6.2018/ - Hrad Červený Kameň a sokoliari

• 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽDEŇ /6.6.2018/ - ZOO Bratislava

• 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽĎEŇ /5.6.2018/ - Jaskyňa Driny

• 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽDEŇ /4.6.2018/ - CVČ

Do galérie 1.B + 3.D - INTERAKTÍVNY TÝŽDEŇ /4.6.2018/ - CVČ boli pridané fotografie.

• Deň detí na SŠ PZ - 2.A,2.B

Do galérie Deň detí na SŠ PZ - 2.A,2.B boli pridané fotografie.

• 2.A,2.B - Jaskyňa Driny a Smolenický zámok

Do galérie 2.A,2.B - Jaskyňa Driny a Smolenický zámok boli pridané fotografie.

• Interaktívny týždeň Tále - 8.ročník

20.-25.mája 2018 - úžasné - Holiday park Kováčová - Tarzania, lanová dráha - Chata M.R.Štefánika - Kosodrevina - Srdiečko - Trangoška - Čierny Balog, lesná železnička - Vydrovo, lesnícky skanzen - Brezno - Bystrianska jaskyňa - orientačný beh Stratení v lese - Vyzývačky, vedomostná súťaž - maľovačky - spoločenské hry - otužovanie v Bystrianke - loptové hry ..... a kopec srandy :-)

• Maľovaná Abeceda - Malokarpastká knižnica

Do galérie Maľovaná Abeceda - Malokarpastká knižnica boli pridané fotografie.

• Beseda so spisovateľkou Ivonou Ďuričovou

Malokarpatská knižnica - 1.C

14.5. Naši prváci mali skvelý zážitok v Malokarpatskej knižnici v Pezinku. Stretli sa s autorkou úspešných básničkových kníh pre deti s Ivonou Ďuričovou. Napísala knižky - Zvieratká z ABECEDY, Prečo lienky nosia podkolienky, či Básničkový karneval. Básničkové hádanky sa našim prváčikom natoľko zapáčili, že sa s pani spisovateľkou nechceli ani rozlúčiť. Detičky prekvapila s maľovanou gitarou na ktorej im zahrala a spoločne si aj zaspievali.

strana:

Kupeckého 74, Pezinok 902 01
  • +421033 6403768 - sekretariát
    +421911040149 - sekretariát
    +421910201228 - zborovňa 1.st.
    +421911443171 - zborovňa 2.st.