• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018 / 2019

    • Celoštátne kolo

        • Vladimír Molnár

        • Cena poroty Amavetu
        • Festival vedy a techniky · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Kristína Toporová

        • 7. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Simona Bochničková

        • 12. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Ema Koleníková

        • 15. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Samuel Bobovský

        • 34. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Veronika Guštafíková

        • 61. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
        • Lucia Pätoprstá

        • 75. miesto
        • Sezamko · Celoštátne kolo · 2018 / 2019
    • Krajské kolo

        • Samuel Bobovský / Matej Knapčok

        • 1.miesto / 3.miesto
        • Beh na 60m · Krajské kolo · 2018 / 2019
        • Vladimír Drobný, Vladimír Molnár, Šimon Vavřík

        • 7. miesto
        • Náboj - junior · Krajské kolo · 2018 / 2019
        • Nina Koleníková, Zoran Martinovský, Stanislava Porubanová, Tomáš Krútek

        • 31. miesto
        • Náboj - junior · Krajské kolo · 2018 / 2019
        • Rastislav Baláž, Matúš Čúzy, Radoslav Klučár, Nina Miková

        • 48. miesto
        • Náboj - junior · Krajské kolo · 2018 / 2019
    • Okresné kolo

        • Stanislava Porubanová

        • 3. miesto
        • Olympiáda zo SJL · Okresné kolo · 2018 / 2019
    • Školské kolo

        • Vladimír Drobný

        • 1. miesto - 1.B kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Viktor Meluš

        • 2. miesto - 1.B kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Jakub Schusznix

        • 3. miesto - 1.B kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Kristián Meluš

        • 1. miesto - 1.A kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Filip Holický

        • 2. miesto - 1.A kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Maxim Ján Sarkocy

        • 3. miesto - 1.A kat.
        • Olympiáda z ANJ · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Stanislava Porubanová

        • 1. miesto
        • Olympiáda zo SJL · Školské kolo · 2018 / 2019
        • Barbara Lachkovičová

        • 2. miesto
        • Olympiáda zo SJL · Školské kolo · 2018 / 2019
    • Kontakty

      • Základná škola Jána Kupeckého Pezinok
      • skola @ zsjanakupeckeho.sk
      • +421033 6403768 - sekretariát +421911040149 - sekretariát +421910201228 - zborovňa 1.st. +421911443171 - zborovňa 2.st.
      • Kupeckého 74, Pezinok 902 01
      • riaditel @ zsjanakupeckeho.sk sekretariat @ zsjanakupeckeho.sk
  • Fotogaléria

    • Skd Pexeso turnaj
    • Škd Ovocné maškrty
    • Korčuliarsky kurz - prváci a tretiaci
    • 100. výročie vzniku Československa
    • Jesenné dielne 2018/2019
    • Exkurzia -3.ročník, Marius Pedersen - separácia a spracovanie odpadu
    • Krajský Spajkyho pohár
    • Detský štafetový kros
    • Senecký  beh
    • Exkurzia jabĺčkový sad, 1.B, 1.D a 1.A, 1.C
    • "Meet Harry Potter"
    • Svetový deň úsmevu